O autorze
Piotr Ciastek – Ukończył filologię polską na Akademii Jana Długosza w Częstochowie. Współpracuje z lokalnym miesięcznikiem „Jasne, że Częstochowa”. Jest wolontariuszem Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie. Brał udział w tworzeniu spektaklu „Biesy” w reżyserii Monique Stalens (matki Juliette Binoche). Prowadzi bloga kulturalnego, pisze wiersze. Pasjonuje się kinem polskim, teatrem i komiksem amerykańskim.

Zlot Gwiaździsty na Jasnej Górze

Fot. Piotr Ciastek
W przeddzień kanonizacji Jana Pawła II, w Częstochowie, odbył się Zlot Gwiaździsty. Pogoda tym razem nie dopisała. Tylko kilkuset motocyklistów zebrało się pod jasnogórskim szczytem, by uczestnizyć we mszy. Inni zwiedzali miasto, robili zakupy na moto-straganach i oddawali krew dla akcji "Moto Serce".

- Motocykliści to pasjonaci. Mają pasję poznawania świata i ludzi z wysokości siodełka motocykla. O motocyklistach zwykło się mówić: dawcy organów. To bardzo krzywdzące, bo choć i to się zdarza, to przypinanie jakiejś łatki wszystkim za błędy niektórych, jest niedopuszczalne – mówił ojciec Krzysztof Grzesica.

FotorelacjaZnajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...